Мінрегіон розробив законопроєкт щодо комплексної термомодернізації будівель

    Питання термомодернізації та енергоефективності обговорили на панельній дискусії в рамках міжнародної конференції «Стратегічні напрямки розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні. Національна економічна стратегія до 2030 року».

    Під час заходу Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський окреслив основні завдання Мінрегіону у сфері забезпечення енергоефективності житлових будівель.

    «Однією з функцій Мінрегіону в напрямку енергоефективності є оновлення галузевого законодавства. Міністерством вже розроблено та оприлюднено для громадського обговорення проєкт Закону України «Про створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель. Цей документ має усунути бар’єри та перешкоди на шляху до повної термомодернізації України, спростити процедуру та скоротити час реалізації таких проєктів», – зазначив Перший заступник Міністра.

    Прийняття акта дозволить імплементувати нові ефективні механізми забезпечення енергетичної ефективності будівель, вдосконалити та виправити проблемні місця наявного законодавчого регулювання сфери забезпечення енергетичної ефективності.

    Звіт за результатами проведення громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону.