Робочий візит до м. Лозова

  Президент ГС «Асоціація управителів житла» Vasiliy Liman з робочим візитом відвідав м.Лозова (Харківська обл.). Метою зазначеного візиту було сприяння колегам, учасникам Асоціації, у вирішенні певних проблемних питань регіонального рівня, які впливають на подальший успішний розвиток сфери управління багатоквартирними будинками та стримують створення нових ОСББ, а також з метою детального ознайомлення з діяльністю сучасних професійних управителів та вивченням досвіду.

  Першочергово проведена зустріч з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським та представниками органу місцевого самоврядування. Під час конструктивного діалогу розглянуто ряд галузевих питань регіонального рівня та загальнодержавного, що потребують законодавчого врегулювання. Обговорено ряд ініціатив ГС «Асоціація управителів житла», які покладені до проекту нової редакції Житлового кодексу України, інших законопроектів. Приємно констатувати, що міський голова в постійному контакті як з місцевими управителями так і з представниками ОСББ, сприяє формуванню конкурентного середовища у сфері управління багатоквартирним житловим фондом, запровадженню місцевих цільових програми співфінансування заходів з енергетичної модернізації багатоповерхівок та підтримки ініціатив управителів та ОСББ.

  Проведена зустріч з керівником місцевого комунального підприємства «ЖУК», надавачем послуги з управління/утримання житлового фонду та схвалено ряд питань щодо взаємодії і порозуміння з ОСББ міста.

  Дякую Лозівському міському голові Сергію Зеленському, Сергію Костюку, керівнику Асоціації ОСББ «Лозівчани», колегам управителям за приділену увагу, цікаві конструктивні дискусії та гостинність!

  Асоціація продовжує роботу з містами та готова до нових зустрічей.

  На зображенні може бути: 2 людини та люди сидять
  На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі, пам’ятник та текст «LOZOVA»
  На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять