03 серпня 2016 року ГС «Асоціація управителів житла» провела робочу нараду з діючими управителями-членами Асоціації.

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана, взяли участь віце-президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” Шкінь Олександр Михайлович, представники ПАТ “Банк Фамільний” та управителі (керівники керуючих компаній та ФОПи).

  В ході проведення наради відбулася жвава дискусія між управителями та віце-президентом Асоціації “Укрводоканалекологія” Шкіньом О.М. щодо визначення механізму обліку спожитої холодної води.

  Зокрема, Асоціація “Укрводоканалекологія” пропонує підтримати їх позицію щодо необхідності внесенння змін до проекту
  ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” та визначення механізму розподілу різниці на всіх споживачів у будинку незалежно від оснащення житлових приміщень приладами обліку холодної води.

  Проте, управителі не зовсім погоджуються з цією позицією та поки що не знайдено компромісу щодо врегулювання зазначеного питання.

  Представники Банку “Фамільний” коротко ознайомили учасників наради з банківським продуктом — платіжною системою “FLASHPAY”, яка дає змогу сплачувати за комунальні послуги різними зручними способами. Зокрема, через термінали, каси, інтернет-сайти та за допомогою мобільних телефонів через систему дистанційного банкінгу.

  Учасники наради також обговорили організаційні питання щодо підготовки до конференції “Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах”. Зазначену конференцію Асоціація управителів житла проводитиме в рамках ІІ-ї спеціалізованої виставки “ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК”, що відбудеться в Києві 7-9 вересня 2016 року, організованої спільно з Асоціацією міст України, Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” та Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання “Укртеплокомуненерго”.

  Підсумовуючи, дякуємо всім присутнім за плідну, конструктивну співпрацю.