«Асоціація управителів житла» провела робочу нараду в режимі відеоконференції з діючими управителями-членами Асоціації

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана, взяли участь директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак, начальник відділу формування та реалізації політики з житлових питань Ірина Олейнікова, координатор з питань нормативно-правового регулювання Асоціації управителів житла Юлія Головатюк-Унгуряну, генеральний директор ТОВ “Міський житловий центр” Любов Воробець, директор ТОВ “Управління комфорту” Володимир Воробей, головний економіст ТОВ “Національний житлово-комунальний стандарт” Ольга Лісовенко та юрисконсульт ПП “Столичні будинки” Дмитро Рясков.

  Метою проведення заходу було обговорення проекту Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, розробленого Мінрегіоном та інших нагальних питань, що стосуються сфери управління багатоквартирними будинками.

  Слід зазначити, що в режимі відеоконференції долучились до обговорення управителі з міст: Дніпропетровськ, Бровари, Кривий Ріг, Краматорськ, Нікополь, Суми, Ромни та ін.

  В ході проведення наради управителі ознайомили представників Мінрегіону зі своїми пропозиціями до зазначеного Проекту типового договору та запропонували їх врахувати при доопрацюванні даного нормативно-правового акту.

  Зокрема, слід відмітити колективи ТОВ “ДомКом Україна” (м. Київ) та
  ПП “Ладіс” (м. Краматорськ), які професійно опрацювали проект
  Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком і надали значну кількість пропозицій та зауважень до нього.

  В свою чергу, керівник Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Дмитро Корчак запропонував зібратися всім учасникам наради та іншим членам Асоціації управителів житла в Мінрегіоні та спільно доопрацювати згаданий Проект типового договору.

  Отже, найближчим часом в Мінрегіоні пройде робоча нарада по доопрацюванню проекту Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком за участі управителів-членів Асоціації управителів житла.

  Крім цього, під час проведення наради було обговорено ряд інших нагальних питань сфери управління багатоквартирними будинками.

  Підсумовуючи, дякуємо всім учасникам робочої наради за плідну, конструктивну співпрацю та закликаємо активних учасників ринку управління житловим фондом долучитися до роботи з розробки та доопрацювання нормативно-правових актів.