Асоціація управителів житла проводитиме захід для управителів в м. Києві

  В місті Києві, 07-09 листопада 2017 року, проходитиме XIIІ Міжнародний конгрес “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства — 2017” (далі – Конгрес) та Міжнародні спеціалізовані виставки «AQUA UKRAINE», «КомунТех» і «ЄвроБудЕкспо».

  В рамках Конгресу, 08.11.2017 року Громадська спілка “Асоціація управителів житла” спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводитиме захід для управителів – Експертну дискусію Усунення бар’єрів на шляху розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками.

  Експертна дискусія Усунення бар’єрів на шляху розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинкамиє майданчиком для обговорення новацій в законодавстві та визначення практичних кроків реалізації необхідних заходів для подальшого розвитку сфери управління багатоквартирними будинками.

  Запрошуємо бажаючих взяти участь у Експертній дискусії Усунення бар’єрів на шляху розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками”, яка проходитиме 08.11.2017 року за адресою: м. Київ, проспект Броварський,15, Міжнародний виставковий центр (павільйон №3, вхід 3-С, зал №13).

  З програмою XIIІ Міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства — 2017” можна буде ознайомитися найближчим часом на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Участь у Експертній дискусії необхідно підтвердити до 11.00 30.10.2017, направивши інформацію згідно з додатком на електронну пошту – info@auz.org.ua.

  Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена.