Діючі механізми та практичні кроки для реалізації енергоефективних заходів для ОСББ та ЖБК

  Громадською спілкою «Асоціація управителів житла» спільно з Представництвом фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі започатковано та проведено серію засідань за круглими столами «Діючі механізми та практичні кроки для реалізації енергоефективних заходів для  ОСББ та ЖБК» в шести містах України, а саме в Вінниці, Херсоні, Миколаєві, Хмельницькому, Бердянську та Борисполі.

  В заходах взяли участь представники органів місцевого самоврядування, керуючих компаній, банківських установ.

  Під час заходів учасники ознайомилися з новими механізмами стимулювання впровадження енергоефективних заходів на державному рівні шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (постанова КМУ від 8 квітня 2015 р. № 231), а також перспективами залучення ресурсів локального характеру (місцеві програми підтримки).

  Крім цього, в ході проведення заходу учасники обговорили:

  – поетапні кроки реалізації енергоефективних проектів та виклики, які стоять перед ОСББ та ЖБК в  процесі реалізації проектів;

  – практичні приклади реалізованих заходів;

  – наглядні розрахунки по економії під час реалізації проектів з модернізації системи освітлення МЗК (ЛЕД-освітлення), встановлення ІТП, комплексної термомодернізації будинку та ін.