Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львові

  Це вже п’ятий за рахунком форум,  що став  доброю львівською традицією, щороку збираючи близько 150 прогресивних голів ОСББ та керівників компаній з усієї України, а також представників  центральних органів державної влади та органів  місцевого самоврядування, міжнародних організацій та іноземних експертів в галузі житлового господарства.
   
  Досвід попередніх форумів показав, що досягти якісних змін у сфері житлово-комунального господарства дійсно можна, якщо знайти порозуміння для спільної роботи.  Цього року ключовою темою Форуму стали методи та шляхи реформування житлово-комунального господарства України. За підсумками Форуму було складено та підписано резолюцію з пропозиціями і вимогами до відповідних центральних органів влади.

  Під час першого дня за планом пройшов огляд всіх резолюцій, сформованих на попередніх форумах, а також було проаналізовано, що потребує виконання. Експерти у відповідних галузях і банківські установи представили варіанти та можливості фінансування об’єднань багатоквартирних будинків і розповіли про важливість проведення енергоефективних заходів в умовах зростання тарифів на житлово-комунальні послуги. Другий день роботи Форуму був розділений на секції, де обговорювалися практичні аспекти діяльності ОСББ.

  На форумі виступив президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман із тематичною доповіддю «Взаємодія ОСББ– керівна компанія на засадах професійності та партнерства».
  Форум пройшов досить ефективно, учасники змогли поспілкуватися і обговорити практичні аспекти діяльності ОСББ, необхідності створення потужного ринку керівних компаній, а також отримати поради в пошуку фінансування та у проведенні енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках.