Х Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2014»

  Президент асоціації управителів житла Василь Ліман та координатор з питань нормативно-правової діяльності Юлія Головатюк взяли участь у Х Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2014», що проходив з 4 по 7 листопада під патронатом Мінрегіону України.

  На церемонії були присутні представники Кабінету Міністрів України, Держенергоефективності України, Мінприроди та Мінагрополітики України, Київської міської державної адміністрації, а також цілого ряду міжнародних та українських партнерських організацій та установ.

  Урочистий захід вітальним словом відкрив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Кістіон. Він зазначив, що серед основних завдань Міністерства – стимулювання заміщення газу та скорочення його споживання до 20% вже до 2020 року. Крім того, за словами Володимира Кістіона, Міністерством спільно з Держенергоефективності ведеться серйозна робота над програмою підтримки ОСББ у питанні фінансування термомодернізації.

  В рамках Конгресу пройшов цілий ряд заходів у сфері ЖКГ: робоча зустріч «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства України», засідання Нацради з питань ОСББ, а також спеціалізовані виставки: «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2014», «Комунтех-2014», «ЄвроБудЕкспо-2014», водний форум «Aqua Ukraine – 2014» та інші.

  6 листопада 2014 року в форматі Х-го Міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства України” також відбулися збори Асоціації “Укрводоканалекологія”.

  З вітальним словом до учасників заходу звернувся Президент
  ГС “Асоціація управителів житла” Василь Ліман. Він звернув увагу на необхідності постійного розвитку комунальної інфраструктури, підвищення якості послуг з метою покращення умов проживання населення України, та побажав розвитку Асоціації «Укрводоканалекологія» подальшої плідної співпраці та об’єднання зусиль громадських організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та професійного середовища з метою ефективного реформування житлово-комунальної галузі.