Конкурс від платформи ДЖЕК

  Друзі та колеги, ОСББ та управителі! Радий можливості запропонувати Вам взяти участь у першому відомому мені конкурсі для вас, із цінним призом – снігоприбирачем. Чому я це раджу? Адже конкурс проводить ДЖЕК – платформа, яка дуже ретельно враховує всі поради від середовища у власному розвитку. За такою командою, з такими цінностями та увагою до управителів та ОСББ – майбутнє. Тож варто долучатися саме зараз, коли це особливо вигідно. Декілька слів про сам конкурс. Ось що пишуть організатори щодо того, що треба зробити, щоб взяти участь: “Три дуже прості кроки:
  🏢🙋‍♂️🙋‍♀️ Вподобати сторінку ДЖЕК в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/djek.digital
  🏢🙋‍♂️🙋‍♀️ Зареєструватися на сайті, як ОСББ або управитель https://cutt.ly/7k6wCKV
  🏢🙋‍♂️🙋‍♀️ Додати будинок* та запросити мінімум 3 мешканців з цього будинку – і цей пункт вам не потрібно проходити самостійно: після вашої реєстрації спеціалісти нашої підтримки зв’яжуться з вами для комфортного знайомства з ДЖЕК та умовами конкурсу і допоможуть швидесенько пройти ці пункти.
  Акція триває з 19 до 28 лютого включно! Тож уже найближчим часом ви зможете прибрати свій двір від снігу за допомогою новесенького девайсу від RZTK, тобто українського бренду!
  Для чого ми це робимо? Справа в тому, що ДЖЕК мріє стати максимально зручним для вас! Саме тому ми запускаємо нові функції, спеціально розроблені для ОСББ та управителів, а саме: 📲🏢🙋‍♂️🙋‍♀️ власний сайт для вас та/або кожного вашого будинку; онлайн-опитування ваших мешканців; електронні платіжки та багато іншого 📲🏢🙋‍♂️🙋‍♀️
  Але не лише – ми готові до нових ідей. Саме тому закликаємо вас встановлювати додаток, тестувати його та надсилати нам свої відгуки! Наші співробітники зв’яжуться з вами та зроблять усе, щоби користування вашим пультом управління будинком було для вас максимально зручним!
  У конкурсі можуть брати участь ОСББ (в особі голови правління) і управителі різних форм підприємницької діяльності. Якщо ви 🙋‍♂️🙋‍♀️ мешканець, але хочете, щоб ваш будинок отримав новенький снігоприбирач – перешліть цей пост у вашу будинкову вайбер-групу та чат, або ж повідомте про це голову правління ОСББ чи відповідальну особу управителя.
  З усіх учасників конкурсу, які виконають описані вище умови, 8 березня ми випадковим чином виберемо переможця через ресурс random.org. З 1 по 8 березня ми даємо можливість усім новим зареєстрованим учасникам конкурсу виконати всі умови, щоб мешканці встигли зареєструватися на ДЖЕКу!
  З докладними правилами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://snigoprybyrach.tilda.ws/djekorg
  Якщо у вас виникнуть запитання про деталі конкурсу, звертайтеся безкоштовно в підтримку ДЖЕК – 0 800500088. Графік роботи з 9:00 до 20:00 з пн – пт. Якщо ви зареєструєтеся у системі на вихідних, підтримка телефонуватиме вам у понеділок для проходження наступних кроків”