Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман був гостем програми “Ціна питання” на радіо “Голос Донбасу”

    03 квітня 2017 року президент ГС “Асоціація управителів житла” Василь Ліман взяв участь в прямому ефірі програми “Ціна питання” на радіо “Голос Донбасу”.
    У рамках радіоефіру Василь Ліман наголосив на необхідності термінового прийняття нової редакції ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, що в свою чергу дасть поштовх для стрімкого розвитку вітчизняного ринку управління житловим фондом.

    Також, В.Ліман розповів, що Асоціація управителів житла останнім часом гостро ставить питання щодо необхідності внесення змін до діючого законодавства в частині прийняття рішень з обрання форми управління будинком зборами співвласників багатоквартирних будинків, що знаходяться на підконтрольній частині Донецької та Луганської областей. Адже, значна частина мешканців багатоквартирних будинків вимушено залишила своє житло, а та частина співвласників, що залишилися не мають достатньої кількості голосів для прийняття тих чи інших рішень.

    Крім цього, в прямому ефірі президент Асоціації закцентував увагу слухачів на необхідності професійного навчання управителів та голів ОСББ, необхідності прийняття низки законопроектів, що стосуються впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому фонді країни.