Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман наголосив на необхідності прийняття нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»

    Президент Асоціації управителів житла під час брифінгу, який проходив в Українському кризовому медіа центрі, зазначив, що управителі чекають на прийняття нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», який в свою чергу відкриє можливість прийняти Постанову КМУ «Про затвердження Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

    Адже, прийняття вищезазначених нормативно-правових актів дасть поштовх розвитку конкурентного, професійного, цивілізованого ринку управління житловим фондом в Україні.

    Також, Василь Ліман зазначив, що Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» є також дуже важливим для учасників ринку управління багатоквартирними будинками.

    Прийняття згаданого закону дасть змогу управителям визначити стан будівель та комунікацій за рахунок проведення енергоаудиту та разом з співвласниками скласти перспективні плани з термомодернизацiї, що в подальшому призведе до значного зменшення споживання енергоноресурсiв та суттєво зменшить суму сплати спiввласниками за отримані якісні послуги.