Проведено семінар для Рівненських голів ОСББ

  Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман виступив спікером навчального семінару “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві. Статус неприбутківця”, який проведено Інститутом муніципального менеджменту за ініціативи та на запрошення Рівненської міської ради для представників ОСББ міста.
  В зазначеному семінарі взяли участь близко 60 представників ОСББ Рівного.
  З вітальним словом до учасників заходу звернувся секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук та представник Інституту муніципального менеджменту — Костянтин Ошийко, який подякував Рівненській міській раді за запрошення та зазначив, що проведення такого роду заходів вкотре свідчить про те, що орган місцевого самоврядування піклується про фаховий та кваліфікаційний рівень працівників сфери управління житловим фондом міста, адже саме їх робота прямо впливає на комфорт та затишок в оселях містян.
  Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман коротко розповів учасникам семінару про сучасний стан та перспективи розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні.
  Спікерами семінару виступили дипломовані юристи, економісти та фінансисти, які мають значний досвід роботи у сфері управління житловим фондом, в тому числі у створенні і забезпеченні якісного функціонування ОСББ.
  В ході проведення семінару, спікери ознайомили його учасників з новаціями в законодавстві для ОСББ та ЖБК, змінами у трудовому законодавстві, особливостями трудових та цивільних/господарських відносин.
  Крім цього, учасники семінару ознайомилися з механізмом проведення перевірок по дотриманню трудового законодавства на підприємствах ЖКГ, зокрема з правами та обов’язками інспектора праці та роботодавця під час перевірок, відповідальністю керівника, штрафами за порушення КЗпП тощо.
  Про актуальність зазначеної тематики свідчать жваві дискусії, які відбувалися в ході проведення семінару.