Умови вступу

Членами ГС «Асоціація управителів житла» можуть бути:
– Приватні керуючі компанії;
– ОСББ та ЖБК, що самостійно здійснюють функції управління багатоквартирним будинком;
– Громадські організації та об’єднання;
– Фізичні особи – управителі, експерти даної галузі;
– Комунальні підприємства.

Участь в роботі Асоціації управителів житла сприяє професійному та фінансовому успіху наших членів та надає їм ряд переваг. Насамперед члени АУЖ мають можливість створювати важелі впливу на ринок управління житловим фондом шляхом формування сприятливої законодавчої бази.

Окрім цього, членство в Асоціації управителів житла створює такі можливості:
– Прискорений розвиток власного бізнесу завдяки обміну інформацією щодо досвіду роботи на території України, а також європейського та світового досвіду, консультаційної підтримки Асоціації.
– Прямий вплив на розвиток галузі шляхом участі в роботі профільних комітетів та робочих груп Асоціації, а також використовуючи можливості Асоціації безпосередньої співпраці з урядовими та бізнес-колами.
– Професійне зростання та розвиток шляхом отримання інформації щодо застосування професійних стандартів, а також впровадження кращих практик сфери управління житловим фондом в Україні, ЄС та світі.
– Асоціація управителів житла запрошує до співпраці всіх учасників ринку управління багатоквартирними будинками, громадські та професійні організації, які мають за мету розвиток даної галузі в Україні.

Ставши нашим членом, Ви отримуєте унікальну можливість увійти до «РЕЄСТРУ УПРАВИТЕЛІВ», створеного Асоціацією з метою надання співвласникам багатоквартирних будинків по всій Україні інформації про управителів, які працюють у цій сфері.
Ми переконані, що тільки спілка по-справжньому активних, позитивних і досвідчених людей, об’єднаних спільною метою, дозволить зробити сферу управління житловим фондом в Україні ефективною і прибутковою галуззю економіки.

Зразки документів для вступу в ГС «Асоціація Управителів житла»