Управителі розглянули актуальні питання сфери управління багатоквартирними будинками

            ГС «Асоціація управителів житла» провела робочу нараду членів Асоціації в режимі відеоконференції. В зазначеній нараді взяла участь начальник відділу формування та реалізації політики з житлових питань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ірина Олейнікова та управителі з різних регіонів України.

             В ході проведення заходу було розглянуто питання, що стосуються практичної реалізації норм нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», обговорення Постанови КМУ від 05.09.2018 № 712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком», а також питання стосовно основних аспектів взаємовідносин управителів-співвласників-надавачів комунальних послуг (монополістів).

             За результатами проведення зазначеного заходу буде підготовлено в письмовому вигляді низку проблемних питань, що стосуються тематики наради, та адресовано Мінрегіону.

             Більш широко та детально питання взаємовідносин співвласників-управителів-надавачів комунальних послуг буде обговорено в ході проведення Практичної дискусії «Формування прозорих договірних взаємовідносин в багатоквартирному будинку: Співвласник-управитель-надавач комунальної послуги (монополіст)», яку Асоціація управителів житла проводитиме спільно з профільним Міністерством в рамках Міжнародного конгресу ЖКГ в листопаді поточного року.