В Києві пройшов семінар для працівників підприємств сфери житлово-комунального господарства

  22.02.2017 року Інститутом муніципального менеджменту за сприяння Асоціації управителів житла проведено семінар-практикум для фахівців підприємств сфери житлово-комунального господарства на тему: “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств житлово-комунального господарства”.

  В зазначеному заході взяли участь 20 представників підприємств житлово-комунального господарства. Зокрема, бухгалтери, юристи, фахівці кадрових служб підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, теплопостачальних організацій та керуючих компаній з міст Житомир, Черкаси, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Вишневе, Фастів та Лисичанськ.

  З вітальним словом до учасників заходу звернувся президент Асоціації управителів житла Василь Ліман, який побажав всім присутнім плідної та конструктивної роботи.

  Спікерами семінару виступили дипломовані юристи, фінансисти, експерти у сфері ЖКГ з багаторічним досвідом роботи в комерційних, державних та комунальних установах.

  Слід зазначити, що серед спікерів семінару був представник Мінрегіону, який безпосередньо працював над розробкою Галузевої угоди на 2017-2018 роки.

  В ході проведення семінару його учасники дізналися про зміни у трудовому законодавстві, основні аспекти трудових взаємовідносин роботодавця та працівника, механізм формування посадових окладів та часових тарифних ставок при затвердженні штатних розкладів, особливості трудових та цивільних/господарських відносин, перевірки по дотриманню трудового законодавства на підприємствах ЖКГ та багато іншого.

  По завершенню семінару всі його учасники отримали сертифікати, які свідчать про успішне проходження курсу: “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві для підприємств житлово-комунального господарства”.