В Одесі пройшла Всеукраїнська практична конференція для фахівців сфери управління житловим фондом

  10-11 серпня в м. Одеса відбулася Всеукраїнська практична конференція “Нормативно-правове регулювання ринку управління багатоквартирними будинками: сучасний стан та формування стратегії змін”, присвячена юридичним, економічним та іншим практичним аспектам роботи управителів в умовах законодавчих змін.
  Організаторами зазначеного заходу виступили ГС “Асоціація управителів житла” та ТОВ “Інститут муніципального менеджменту”.
  В конференції взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представники органів місцевого самоврядування, фахівці Офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, експерти міжнародних та вітчизняних організацій, керівники та працівники приватних та комунальних підприємств, що на сьогоднішній день є виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, голови ОСББ та Асоціацій ОСББ, президент Асоціації “Укрводоканалекологія” та інші фахівці галузі.
  В ході проведення заходу учасники отримали від спікерів інформацію про:
  – Основні тенденції реформування сфери управління багатоквартирними будинками;
  – Особливості взаємовідносин співвласників, управителів та монополістів-надавачів комунальних послуг;
  – Фінансово-економічні аспекти діяльності управителя;
  – Основні аспекти проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирним будинком;
  – Взаємовідносини управителя з ОСББ;
  – Впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в багатоквартирних будинках;
  – Професійну атестацію управителів;
  Про актуальність тематики свідчать жваві дискусії, які виникали між учасниками заходу та доповідачами.
  В ході проведення конференції, її учасники напрацювали резолюцію, в якій висвітлили найболючіші питання, що потребують якнайшвидшого вирішення для повноцінного розвитку вітчизняного ринку управління житловим фондом.
  Зазначену резолюцію проголосовано учасниками заходу одноголосно та буде найближчим часом направлено організаторами заходу до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
  По завершенню конференції президент Асоціації управителів житла Василь Ліман та генеральний директор ТОВ “Інститут муніципального менеджменту” Костянтин Ошийко вручили учасникам сертифікати, що свідчать про участь у Всеукраїнській практичній конференції “Нормативно-правове регулювання ринку управління багатоквартирними будинками: сучасний стан та формування стратегії змін”.
  Учасники зі свого боку звернулися до організаторів з пропозицією періодично проводити такого роду заходи, оскільки вони є дуже цікавими та корисними для фахівців, чия діяльність пов’язана з утриманням (управлінням) будинків і споруд та прибудинкових територій.