Відбулася робоча зустріч президента Асоціації з представниками компанії “Ковальська-житлосервіс”

  Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман та член Правління Асоціації Володимир Воробей зустрілися з керівництвом та  адміністративним персоналом ТОВ “Ковальська-житлосервіс”.
  В ході проведення зустрічі її учасники обговорили проблемні питання, що виникають в процесі практичної реалізації ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” та ЗУ “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку”.
  Слід зазначити, що керівникам дільниць вищезазначеної компанії доводиться працювати з співвласниками будинків в яких налічується від 300 до 700 квартир. Це складні сучасні житлові комплекси з власними котельними, достатньо великими та в той же час облаштованими елементами сучасного благоустрою прибудинковими територіями. І головною проблемою для колег є складність в організації і проведенні зборів співвласників та прийняття відповідних колегіальних рішень за умов та норм, передбачених зазначеними законами України.
  Проблемою для компанії, як і для більшості компаній по країні,  є заборгованість населення за надану послугу з утримання багатоквартирного будинку.
  Під час зустрічі виявилось, що в столиці, в різних районах міста існують борги держави (по три місяці)  з відшкодування монетизованих субсидій. У зв’язку з низькою платіжною дисципліною мешканців погіршується якість та періодичність надання послуг, що призводить до порушення принципів роботи компанії і невчасно проведених певних ремонтних робіт в багатоповерхівках.
  Отримано перелік пропозицій щодо необхідності подальшого врегулювання законодавчих та нормативно-правових актів, які найближчим часом будуть обговорені з колегами управителями та підготовлені і подані до  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і профільного Комітету Верховної Ради України.
  Після завершення обговорення проблематики, керівництвом ТОВ “Ковальська-житлосервіс” проведено екскурсію, під час якої гості мали змогу ознайомитися із станом і особливостями житлового фонду компанії.
  Вдячні колегам за відвертий, професійний діалог та отриманий практичний досвід!