Представники Асоціації взяли активну участь у Всеукраїнському форумі управителів

  29 березня 2018 року в Києві на території НСК “Олімпійський” пройшов Ярмарок інновацій та сучасних технологій в сфері управління житловим фондом “Зелена мітла”.
  В рамках зазначеного заходу організатори заходу спільно з Асоціацією управителів житла провели Перший всеукраїнський форум управителів.
  В церемонії відкриття форуму взяв участь президент Асоціації управителів житла Василь Ліман. Він підкреслив важливість проведення такого роду заходів та побажав учасникам плідної та конструктивної роботи.
  Крім цього, в ході проведення заходу Василь Ліман виступив з доповіддю “Огляд вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками. Сучасний стан та перспективи розвитку”, в якій коротко надав статистичні дані в розрізі регіонів стосовно кількості багатоквартирних будинків та форм їх управління, а також наголосив на необхідності врегулювання низки питань, що заважають формуванню та стрімкому розвитку ринку управління багатоквартирними будинками.
  Член правління Асоціації, директор ТОВ “ДомКом Україна” Олена Шамал виступила з доповіддю “Професійний управитель: хто він?”, а директор ТОВ “Управління комфорту” Володимир Воробей розповів присутнім про особливості взаємовідносин управителів з монополістами.
  Успішними практиками управління житловим фондом поділилися члени Асоціації управителів житла: Сергій Павленко – директор КП “Житломасив” (м. Мелітополь), Любов Воробець — генеральний директор ТОВ “Міський житловий центр” (м. Обухів) та Ілона Петльована — предстаник ТОВ “Житлово-експлуатаційне підприємство “Суворовський” (м. Одеса).
  Також учасники форуму мали змогу почути виступи представників
  Київської міської державної адміністрації, КП “Київводоканал”, фахівців з сертифікації персоналу, продажу нерухомості, науковців та ін.
  Вцілому захід видався цікавим та продуктивним.