Президент Асоціації управителів житла відвідав з робочим візитом м. Херсон

  На запрошення КП «Херсонська енергосервісна компанія» президент Асоціації управителів житла Василь Ліман взяв участь в конференції «Напередодні  роботи Фонду енергоефективності. Досвід та результати
  м. Херсона».

  Зазначений захід проходив в малому залі Херсонської міської ради, участь у ньому взяли представники Херсонської міської ради, голови місцевих ОСББ, а також представники міжнародних організацій (IFC, ПРОООН), а організаторами виступили КП «Херсонська енергосервісна компанія» та ГО «Міст єднання».

  В ході проведення заходу Василь Ліман виступив з презентацією, в якій окреслив сучасний стан та перспективи розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками.

  Хоча сьогодні державні програми з енергозбереження розраховані на участь в них лише будинків, в яких створено ОСББ, проте дуже важливим є залучення управителів до процесу  реалізації заходів із термомодернізації житлового фонду, оскільки значна частина створених ОСББ передали функцію управління чи обслуговування будинку управителю – зазначив В.Ліман.

  Таким чином, сьогодні управитель повинен бути долучений до процесів впровадження заходів з енергозбереження в якості надавача методичного, технічного, юридичного, фінансово-економічного супроводу проектів з термомодернізації житлового фонду.  

  Під час робочого візиту до Херсона, президент Асоціації управителів житла мав робочу зустріч з Херсонським міським головою Володимиром Миколаєнком, в ході якої обговорено низку питань щодо стану та розвитку ринку управління житлом Херсона та практичних перешкод, які заважають стрімкому розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в місті.