Проект «Діючі механізми та практичні кроки для реалізації енергоефективних заходів для  ОСББ та ЖБК» 

  Проект започатковано Громадською спілкою «Асоціація управителів житла» спільно з Представництвом фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі у квітні 2014 року.

  Передбачає проведення серії засідань за круглими столами «Діючі механізми та практичні кроки для реалізації енергоефективних заходів для  ОСББ та ЖБК», що пройдуть у більшості регіонів України.
  Метою організації даних заходів є ознайомлення з новими механізмами стимулювання впровадження енергоефективних заходів на державному рівні шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (постанова КМУ від 8 квітня 2015 р. № 231), а також перспектив залучення ресурсів локального характеру (місцеві програми підтримки), ознайомлення  ОСББ та ЖБК з умовами кредитування та практичної реалізації проектів. Зокрема:
  – поетапні кроки реалізації енергоефективних проектів та виклики, які стоять перед ОСББ та ЖБК в  процесі реалізації проектів;
  -практичні приклади реалізованих заходів;
  -Наглядні розрахунки по економії під час реалізації проектів з модернізації системи освітлення МЗК (ЛЕД-освітлення), встановлення ІТП, комплексної термомодернізації будинку та ін.