11 жовтня 2016 року ГС «Асоціація управителів житла» провела робочу нараду з діючими управителями-членами Асоціації

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана, взяли участь заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення — начальник відділу тарифної політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України — Наталія Кравченко, директор ТОВ “Наш квартал” – Євгеній Родін, радник Голови Правління ПАТ “Банк Фамільний” – Костянтин Куфлік та управителі з міст Києва, Дніпра, Житомира, Кривого Рогу, Бучі, Броварів, Вишневого, Обухова, Нікополя та Борисполя.

  Учасники наради обговорили проблемні питання, що стосуються неправомірних дій ДТЕК, Обленерго, РЕМів стосовно застосування до управителів взаєморозрахунків на умовах передоплати за освітлення місць загального користування та електричного живлення ліфтів в багатоквартирних будинках.

  Зокрема, генеральний директор ПП “Столичні будинки” Тетяна Білан, генеральний директор ТОВ “Міський житловий центр”
  Любов Воробець та директор ТОВ “Управління комфорту” Володимир Воробей розповіли учасникам наради про конкретні факти неправомірних дій з боку Київобленерго.

  Керівник ТОВ “Керуюча компанія “Коменерго — Житомир” Юрій Антіпов поінформував про те, що в місті Житомир такі питання в процесі роботи управителів не виникають.

  Наталія Кравченко запевнила присутніх про те, що Мінрегіон України вважає дії зазначених електропостачальних компаній не правомірними, що порушують права як співвласників багатоквартирних будинків так і права та інтереси управителів.

  Таким чином, по завершенню розгляду зазначеного питання, учасники наради дійшли згоди підготувати спільний лист Мінрегіону та Асоціації управителів житла до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг з проханням врегулювати зазначене питання.

  В ході проведення наради було обговорено проблематику, яка виникає в управителів під час підготовки житлового фонду до опалювального сезону.

  Учасники наради також обговорили організаційні питання щодо підготовки та участі Асоціації в заходах (конференціях, круглих столах з обговорення сучасного стану та перспектив розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками), організованих Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», що відбудеться в Києві 8-10 листопада 2016 року.

  Євгеній Родін – директор компанії розробника інформаційного порталу в сфері ЖКГ “Наш квартал” https://nashkvartal.org.ua розповів коротко про можливості та функціонал зазначеного порталу.

  Так, до можливостей презентованого порталу входять такі функції як:

  – інтернет-сторінка управителів для розміщення інформації про компанію, роботи, досягнення тощо;

  – інтернет-сторінка кожного будинку – опис основних технічних характеристик будинку, тарифи і перелік послуг, звіти про роботу по будинку, оголошення тощо;

  – функція білінгу як можливість підвищення рівня платежів;

  – функція зворотного зв’язку з мешканцями, електронні звернення;

  – форум управителів для можливості обміну досвідом між управителями різних міст та регіонів;

  – особистий кабінет мешканців з функціями отримання квитанцій на оплату послуг, можливості онлайн оплат за житлово-комунальні послуги, ведення історії нарахувань і платежів за послуги;

  – виклик майстра онлайн;

  – мобільний додаток з особистим кабінетом та інше.

  Радник голови правління Банку “Фамільний” Костянтин Куфлік коротко ознайомив учасників наради з банківським продуктом — платіжною системою “FLASHPAY”, яка дає змогу сплачувати за комунальні послуги різними зручними способами. Зокрема, через термінали, каси, інтернет-сайти та за допомогою мобільних телефонів через систему дистанційного банкінгу та запросив управителів до співпраці.

  Крім цього, Василь Ліман поінформував присутніх, що Асоціація запровадила та надсилає на ел.адреси членів Асоціації інформаційний бюлетень, в якому відображаються актуальні новини сфери житлово-комунального господарства, новини про діяльність Асоціації управителів житла, інформація про передовий досвід управління житловим фондом в світі і Україні та приклади вирішення проблемних питань управителями.

  Підсумовуючи, дякуємо всім присутнім за плідну, конструктивну співпрацю.