16 березня 2017 року ГС «Асоціація управителів житла» провела робочу нараду з діючими управителями-членами Асоціації.

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана, взяли участь управителі з міст Києва, Одеси, Запоріжжя, Кривого Рогу, Нікополя, Обухова, Вишневого та Краматорська.

  Член правління Асоціації, директор ТОВ “ДомКом Україна” Олена Шамал коротко ознайомила присутніх із переліком питань, які розглядалися в ході засідання Робочої групи із підготовки пропозицій щодо розроблення проектів нормативно-правових актів з питань оплати споживачами послуг з управління багатоквартирним будинком, а також забезпечення їх соціального захисту, яке відбулося в Мінрегіоні 14.03.2017 року.

  Президент Асоціації поінформував присутніх про спільну робочу нараду за участі Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, представників Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства та Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики, в ході якого йшло обговорення законопроекту “Про Фонд енергоефективності”.

  В ході проведення зазначеної наради Г.Зубко вкотре наголосив на необхідності термінового прийняття низки нижченаведених законопроектів:

  – законопроект “Про ЖКП” (реєстр. №1581-д)

  – законопроект “Про Фонд енергоефективності” (реєстр. № 5598)

  – законопроект “Про енергетичну ефективність будівель” (реєстр. № 4941)

  – законопроект “Про комерційний облік комунальних послуг”
  (реєстр. № 4901)

  Також, В.Ліман розповів присутнім, що Асоціація зверталася з листами до органів місцевого самоврядування щодо коригування тарифів на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій і коротко ознайомив учасників заходу із відповідями органів місцевого самоврядування.

  Крім цього, президент Асоціації поінформував членів Асоціації, що наприкінці лютого було офіційно підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та громадською спілкою “Асоціація управителів житла”.

  На завершення заходу, Василь Ліман привітав учасників наради з наступаючим професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та самим активним вручив грамоти і кубки за значний особистий внесок в розвиток
  ГС “Асоціація управителів житла”.