18 серпня 2016 року, під час робочої наради управителі ознайомилися з принципом роботи та можливостями інформаційного порталу

  Напередодні до Асоціації управителів житла звернулись представники компанії в сфері IT-технологій, які розробили інформаційний портал в сфері ЖКГ, як комунікативну платформу для жителів та управителів. Розробники звернулись до Асоціації, як до провідної профільної організації в сфері управління житловим фондом, з презентацією порталу та з проханням щодо його аналізу, оцінки затребуваності та функціональності, а також надання рекомендацій по його вдосконаленню.

  Асоціацією в свою чергу організовано робочу нараду з діючими управителями.

  В зазначеному заході взяли участь представники компанії-розробника програмного продукту та управителі з Києва, Житомира, Броварів, Чернівців, Нікополя, Кривого Рогу та Сум.

  Розробники презентували учасникам заходу інформаційний портал, розповіли детально про його можливості та функціонал.

  Так, до можливостей презентованого порталу входять такі функції як:

  інтернет-сторінка управителів для розміщення інформації про компанію, роботи, досягнення тощо;

  інтернет-сторінка кожного будинку – опис основних технічних характеристик будинку, тарифи і перелік послуг, звіти про роботу по будинку, оголошення тощо;

  – функція білінгу як можливість підвищення рівня платежів;

  – функція зворотного зв’язку з мешканцями, електронні звернення;

  – форум управителів для можливості обміну досвідом між управителями різних міст та регіонів;

  – особистий кабінет мешканців з функціями отримання квитанцій на оплату послуг, можливості онлайн оплат за житлово-комунальні послуги, ведення історії нарахувань і платежів за послуги;

  – виклик майстра онлайн;

  – мобільний додаток з особистим кабінетом та інше.

  Презентований інформаційний портал викликав неабияку зацікавленість серед учасників заходу, про що свідчить значна кількість заданих запитань розробникам порталу.

  Крім цього, учасники заходу надали низку пропозицій по вдосконаленню порталу і ще раз підтвердили, що саме такого інформаційного продукту потребують сьогодні всі сучасні учасники ринку управління житловим фондом.

  Розробники в свою чергу подякували Асоціації за організовану нараду, а учасникам заходу за проявлений інтерес до інформаційного порталу та слушні зауваження і пропозиції по його вдосконаленню.

  Учасники наради також обговорили організаційні питання щодо підготовки до конференції “Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах”, яку Асоціація управителів житла проводитиме в рамках ІІ-ї спеціалізованої виставки “ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК”, що відбудеться в Києві 7-9 вересня 2016 року, організованої спільно з Асоціацією міст України, Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” та Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання “Укртеплокомуненерго”.

  Асоціація управителів житла запрошує всіх учасників ринку управління багатоквартирними будинками до участі в конференції “Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах”, яка проходитиме в Києві 08.09.2016 року.

  З питань участі у вищезазначеному заході, звертайтеся за тел.: (044)337-13-45 або (093) 392-16-22 — менеджер з організаційного розвитку ГС “Асоціація управителів житла” Ошийко Костянтин.