Всеукраїнська Конференція «Формування збалансованої системи відносин в житловій сфері за участю професійних управителів»

  25 червня 2014 року відбулася Всеукраїнська Конференція «Формування збалансованої системи відносин в житловій сфері за участю професійних управителів», ініціатором якої стала Громадська спілка «Асоціація управителів житла» на чолі з її президентом Василем Ліманом.

  Конференц-зал Київської торгово – промислової палати став майданчиком для однодумців-професіоналів у сфері надання послуг в житловій сфері. Розпочатий Київською міською організацією роботодавців житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ м. Києва» в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні проект «Підвищення прозорості механізму впливу споживачів на постачальників житлово-комунальних послуг» отримав досить результативне продовження.
   
  Питання, що ставилися у доповідях, жваве їх обговорення учасниками під час засідання та особистому спілкуванні лише підтвердили їх актуальність, бажання та розуміння їх вирішення професійною спільнотою.

  Одним з першочергових завдань учасниками Конференції було визначено участь фахівців-практиків у розробці нормативно-правових документів, пов’язаних з формуванням відносин на ринку житлово-комунальних послуг. За результатами такого обговорення було запропоновано проект Резолюції конференції, яким передбачено також звернення до органів виконавчої влади з напрацьованими результатами заходу.
   
  Варто зазначити, що гуртування професійних управителів для вирішення спільних проблем та обміну досвідом вже давно постало на порядку денному «сьогодення сфери ЖКГ», що було засвідчено робочою та позитивною атмосферою Конференції.