Асоціація управителів житла провела круглий стіл в передмісті Києва

    28 березня 2018 року управителі з різних регіонів України на запрошення Асоціації управителів житла взяли участь у круглому столі “На шляху до реальних змін в сфері управління багатоквартирними будинками за чітких, зрозумілих і прозорих правил”, який пройшов у затишному готельному комплексі “Київ 365” у передмісті Києва.
    В ході проведення зазначеного заходу його учасники розділилися на групи та згідно програми працювали першу половину дня над доопрацюваннням нормативно-правових актів до ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, після чого координатори робочих груп обгрунтовували учасникам заходу свої напрацювання щодо необхідності внесення коректив до проектів нормавитивно-правових актів. До процесу обговорення долучилися Світлана Старцева — начальник Управління житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Руслан Кальницький — юридичний радник проекту “Енергоефективність у житловому секторі” міжнародної фінансової корпорації IFC та Сергій Пінчук – експерт Офісу підтримки та впровадження реформ при Мінрегіоні.
    Обговорення виявилося активним, жвавим та цікавим. Представник Мінрегіону звернулася до учасників заходу з пропозицією викласти свої пропозиції та застереження до нормативно-правових документів в паперовому вигляді і надіслати їх офіційним листом від Асоціації управителів житла на адресу Мінрегіону та запевнила присутніх, що всі пропозиції практиків будуть опрацьовані членами робочої групи з напрацювання нормативно-правових актів до ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”.
    Також в ході проведення заходу, президент Асоціації управителів житла Василь Ліман вручив свідоцтва новим членам Асоціації та відзначив найактивніших її учасників.