Члени Асоціації управителів житла провели робочу нараду з народним депутатом України А.В. Бабак.

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана взяли участь народний депутат України, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Альона Бабак, начальник відділу формування та реалізації політики з житлових питань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ірина Олейнікова, управителі з міст Києва, Запоріжжя, Харкова, Кривого Рогу, Краматорська, Обухова та Вишневого.

  В ході проведення наради її учасники розглянули низку актуальних та проблемних питань сфери управління багатоквартирними будинками.

  Головним питанням даної наради було обговорення спірних норм останньої редакції законопроекту “Про житлово-комунальні послуги”.

  В ході проведення наради управителі жваво дискутували з народним депутатом стосовно необхідності внесення деяких технічно-юридичних правок до згаданого законопроекту.

  Альона Бабак в свою чергу компетентно дала відповіді на задані запитання та запропонувала Асоціації в найкоротші терміни надати їй пропозиції до згаданого законопроекту та зазначила, що їй необхідна підтримка професійної спільноти.

  Також в ході проведення зазначеної наради її учасники обговорили питання щодо:

  – взаємовідносин управителів з монополістами-надавачами послуг;

  – необхідності внесення змін до ЗУ “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” та Наказу Мінрегіону від 13.06.2016 №150 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку”.

  Підсумовуючи, Асоціація управителів житла закликає представників сфери управління багатоквартирними будинками, експертне середовище долучатися до процесу напрацювання нормативно-правової бази.