Члени Асоціації увійшли до керівного складу Громадської ради при Мінрегіоні України

    28 травня 2014 року відбулося перше засідання Громадської ради при Мінрегіоні України. До її складу увійшли представники 48 громадських організацій з різних регіонів України, які виявили бажання працювати в консультативно-дорадчому органі при Мінрегіоні.

    Громадська спілка «Асоціація управителів житла» на засіданні була представлена у складі Президента Асоціації – Лімана Василя Васильовича та координатора з питань нормативно-правового регулювання Головатюк Юлії Володимирівни.

    Привітав учасників зібрання перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода. Він наголосив, що Мінрегіон розглядає у Громадській раді доброго помічника на шляху реалізації реформ, над якими зараз триває робота. «Маю надію, що разом з вами ми успішно виконаємо всі нагальні завдання, поставлені перед нами державою. На часі – децентралізація повноважень та реформа місцевого самоврядування, які покликані втілити  справжнє народовладдя в державі», – сказав В’ячеслав Негода. Він закликав учасників зібрання активно долучатися до роботи над нормативно-правовою базою, необхідної для втілення якісних перетворень в країні.

    Головою Громадської ради її члени обрали Павла Міхайліді, президента Всеукраїнської громадської організації «Спілка кризис-менеджерів України».
    Секретарем Громадської ради обрали Юлію Головатюк, члена громадської спілки «Асоціація управителів житла».