Марченко вважає, що немає необхідності переглядати програму субсидій.

    Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що виділених коштів з держбюджету досить для виплати субсидій. Хоча на субсидії передбачено стільки ж, скільки і в 2020 році. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна 24»

    “Ми заклали таку ж суму коштів, як і в 2020 році. Ніхто їх не зменшував. Де-факто були зміни бюджету, і ті кошти, які були зекономлені, були використані на інші напрямки. Для нас принципове питання, чи потрібно шукати (кошти на субсидії. – ред.), тому що зараз у нас ще січень не закінчився, а вже все чогось шукають. Шукати потрібно, коли дійсно для цього є передумови. 36,6 млрд – достатньо коштів, щоб закінчити цей опалювальний сезон і зрозуміти, чи є необхідність в наступному опалювальному сезоні порушувати питання про перегляд програм субсидій », – зазначив міністр.

    Він підкреслив, що поки немає необхідності переглядати програму субсидій, оскільки коштів більш ніж достатньо. Читайте також: Мінсоцполітики просить на субсидії додатково 10 млрд грн

    Раніше в Мінсоцполітики заявили, що в 2020 році 3 млн домогосподарств оформили субсидію на житлово-комунальні послуги. При цьому 93% отримували субсидію в готівковій формі.