Міжнародна конференція «Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні».

    Громадською спілкою «Асоціація управителів житла» спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та проектом “Енергоефективність у житловому секторі України”, Міжнародна фінансова корпорація (Група Світового Банку) проведено Міжнародну конференцію «Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні».

      У конференції взяли участь понад 180 представників центральних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, ОСББ, АОСББ, підприємств, що працюють на ринку управління житловим фондом, професійних об`єднань житлово-комунальної галузі, українські та міжнародні експерти.

    Мета проведення конференції – дати поштовх для активного розвитку цивілізованого ринку послуг з управління багатоквартирними будинками в Україні.

    Під час конференції було розглянуто досвід Польщі та інших європейських країн щодо формування ринку управління багатоквартирними будинками, а також обговорено стан і перспективи даного ринку в Україні: впровадження єдиних вимог та стандартів роботи; професійна підготовка кадрів, а також, що найголовніше – відносини між учасниками даного ринку.