Населення України не поінформоване про загальнодержавну мету у сфері енергоефективності

    Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман взяв участь в прес-конференції “Як українці економлять енергоресурси? Результати всеукраїнського соціологічного опитування”.

    Під час даної прес-конференції було обговорено результати всеукраїнського дослідження «Думки і погляди населення України щодо енергозбереження», проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у червні-серпні 2015 року на замовлення Національного екологічного центру України (НЕЦУ) та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

    В зазначеній прес-конференції взяли участь представники міжнародних організацій та експертного середовища, які обговорили та проаналізували результати всеукраїнського соціологічного опитування на тему “Ставлення населення України до енергозбереження”.

    За результатами обговорення учасники заходу дійшли висновків, що необхідно запровадити практику інформування громадськості про механізм формування, причини та послідовність підвищення тарифів. Крім цього, необхідно роз’яснити населенню загальнодержавну мету у сфері енергоефективності та значущість зусиль громадян в її досягненні, ознайомити громадськість з енергозберігаючими технологіями та практиками. Загалом необхідно побудувати довгострокову інформаційну кампанію та забезпечити постійне донесення інформації про важливість енергоефективності до населення.