Перші ОСББ, які скористалися державною програмою з енергоефективності, отримали відшкодування від Держави

    Держказначейство перерахувало близько 100 тис. грн. на поточний рахунок Укргазбанку для компенсації витрат ОСББ м. Івано-Франківська та ЖБК м. Харкова, які скористалися державною програмою з енергоефективності. Кредити було оформлено у червні місяці цього року на загальну суму близько 250 тис. грн.
    “Перший транш коштів, здійснений для відшкодування 40% суми кредиту для ОСББ та ЖБК в поточному році. Сподіваємось, що це стане гарним прикладом та стимулом для інших об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, – зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – Це черговий важливий крок на шляху до масштабної термомодернізації житлового фонду”.

    Нагадаємо, що для отримання кредиту на енергоефективні заходи ОСББ або ЖБК повинні бути зареєстровані не менше 3-х місяців та мати схвалене мешканцями будинку рішення щодо залучення кредитних коштів. Також вони повинні додатково надати в банк, для перевірки цільового використання наданих кредитів, акти виконаних робіт та інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективних заходів.
    Відділ популяризації та зв’язків з громадськістю 

    Джерело: saee.gov.ua