Підписано Меморандум між ГС «Асоціація управителів житла» та Київським національним університетом будівництва і архітектури

    16 липня в Інституті інноваційної освіти КНУБА відбувся «круглий стіл» за участю Василя Лімана, президента ГС «Асоціація управителів житла», фахівців освітньої сфери, будівництва та сфери управління багатоквартирними будинками, представників МЕДІА.
    Основною темою для обговорення стала ситуація на ринку надання освітніх послуг для управителів житлових будинків та, відповідно, їх професійна атестація.
    Як відомо, з 01.01.2019 р. вступила в дію норма ст.18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», якою передбачено проходження професійної атестації на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».
    Як результат, підписано Меморандум між ГС «Асоціація управителів житла» та Київським національним університетом будівництва і архітектури про співробітництво та взаємодію, створення сприятливих умов для якісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації менеджерів (управителів) житловими будинками.