Представники Асоціації управителів житла взяли участь в робочій нараді Мінрегіону

    04 квітня 2017 року представники Асоціації управителів житла – Василь Ліман, Олена Шамал, Костянтин Ошийко, Любов Воробець, Ольга Лісовенко та Володимир Воробей взяли участь в робочій нараді Мінрегіону за участі представників міжнародних організацій.

    В ході проведення наради представники Мінрегіону — Дмитро Корчак, Світлана Старцева та Віктор Токаренко наголосили на необхідності напрацювання та розробки підзаконних нормативно-правових актів до законопроектів “Про житлово-комунальні послуги”, “Про Фонд енергоефективності”, “Про енергетичну ефективність будівель” та “Про комерційний облік комунальних послуг” .

    Також представники міністерства ознайомили учасників наради з переліком підзаконних нормативно-правових актів, які необхідно розробити найближчим часом та наголосили на створенні робочих груп з розробки цих юридичних документів.

    Всі учасники наради мають до кінця поточного тижня подати список осіб від організацій, які вони представляють до Мінрегіону з зазначенням назви робочої групи, в якій вони мають бажання працювати.

    Тож, Асоціація управителів житла знову буде активним учасником процесу напрацювання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства.