Представники Асоціації управителів житла взяли участь в засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства

    07 червня 2017 року представники Асоціації управителів житла – Василь Ліман, Олена Шамал, Любов Воробець, Юрій Антіпов, Олег Чайковський та Микола Данилюк взяли участь в засіданні профільного комітету Верховної Ради України.

    В ході проведення засідання розглядалися проблемні питання, що призвели до критичної ситуації, яка склалася у сфері житлово-комунального господарства.

    Одним з головних проблемних питань, що призвело до жахливої ситуації в сфері житлово-комунального господарства є значна заборгованість держбюджету перед виконавцями житлово-комунальних послуг за надані населенню пільги та субсидії.

    Віцепрем’єр-міністрУкраїни Геннадій Зубко доповів, що Кабінетом Міністрів України підготовлено розрахунки щодо внесення змін до Державного бюджету для вирішення даного питання.

    Народні депутати України — члени Комітету запевнили присутніх, що зі свого боку сприятимуть в парламенті внесенню змін до Державного бюджету України з метою виділення додаткових коштів для термінового врегулювання зазначеного проблемного питання.