Представники ГС «Асоціація управителів житла» взяли участь у засіданні круглого столу: Що принесе проект ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”

    Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман спільно з керівниками підприємств-членів Асоціації взяв участь у засіданні круглого столу на тему: “Співпраця чи війна? Що принесе власникам квартир та приватним управителям новий проект ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, яке проходило 2 грудня в Українському національному інформаційному агенстві “Укрінформ”.

    В зазначеному заході взяли участь: народний депутат України, один із авторів проекту ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” Бабак Альона Валеріївна, директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України Корчак Дмитро Володимирович, представники Київської міської державної адміністрації, столичні управителі, представники ОСББ та експерти галузі.

    В ході проведення засідання круглого столу, присутні обговорили сильні та слабкі сторони проекту ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”.

    Зважаючи на те, що думки присутніх стосовно прийняття згаданого законопроекту різняться, президент Асоціації управителів житла наголосив на тому, що управителі чекають на прийняття нової редакції ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», який в свою чергу дасть можливість Уряду прийняти Постанову КМУ «Про затвердження Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком» та стане поштовхом для розвитку конкурентного, професійного, цивілізованого ринку управління житловим фондом в Україні.