Президент Асоціації управителів житла взяв участь у Першій всеукраїнській конференції “Що чекає на галузь ЖКГ в 2017 році”

    14-15 грудня в селищі Жденієво Закарпатської області пройшла Перша всеукраїнська конференція “Що чекає на галузь ЖКГ в 2017 році”, організатором якої виступив журнал ЖКГ.

    В зазначеному заході взяли участь представники органів державної влади, профільних Асоціаціїй, керівники та представники приватних компаній, діяльність яких повязана зі сферою ЖКГ та експерти галузі.

    В ході проведення конференції, учасники підвели підсумки 2016 року, звернули увагу на досягнення, які відбулися у сфері ЖКГ в 2016 році та звісно зупинилися на проблемних питаннях сфери ЖКГ.

    Президент Асоціації озвучив головні питання, вирішення яких так чекають учасники ринку управління житловим фондом. Зокрема, В.Ліман звернув увагу присутніх на необхідності прийняття нової редакції ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”, який дасть змогу прийняти низку підзаконних нормативно-правових актів та сприятиме стрімкому розвитку ринку управління житлом.