Президент ГС «Асоціація управителів житла» вручив сертифікати учасникам навчального семінару

    22-23 березня 2016 року у місті Києві відбувся навчальний семінар Інституту муніципального менеджменту за програмою: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах».

    Семінар відкрила директор Інституту Наталія Олійник, яка оголосила про запровадження системної освітньої кампанії у сфері житлово-комунального господарства.

    Протягом двох навчальних днів понад 20 представників діючих підприємств, а також управителів-початківців з міста Києва та інших регіонів України, отримували знання щодо законодавчих змін у діяльності ринку управління житлом, успішної організації діяльності управителів у фінансово – економічному та технічному аспектах, практичних механізмів впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках тощо.

    Спікерами семінару виступили висококваліфіковані експерти, науковці та практики у сфері житлово-комунального господарства, управління житлом та енергоефективності.

    По завершенню заходу президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман підкреслив важливість проведення такого роду заходів на даному етапі розвитку вітчизняного ринку управління житловим фондом, подякував присутнім за участь у семінарі та виконав почесну місію – вручив слухачам сертифікати, які свідчать про успішне проходження курсу: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах».