Про підсумки проведення робочої відеонаради

  01 жовтня 2020 року відбулась чергова відеонарада членів ГС «Асоціації управителів житла» ( далі – Асоціація) . В ході проведення зустрічі мало місце обговорення проекту Стратегії розвитку системи управління багатоквартирними будинками  в Україні, напрацьованої в партнерстві з Міжнародною Асоціацією менеджерів нерухомістю, комітетом ЖКГ «Спілки українських підприємців» та фахівцями ГС «Асоціація управителів житла» (далі – Асоціація)  основи якої запропоновано покласти до проекту нової редакції Житлового кодексу України.

  Президент Асоціації Василь Ліман в черговий раз наголосив колегам управителям на необхідності детального вивчення запропонованої моделі управління та можливості навіть в нинішніх законодавчих умовах застосування  в своїй діяльності європейського  досвіду та стандартів управління і обслуговування багатоквартирних будинків. 

  Окреме місце в порядку денному було відведено розгляду важливих законопроектів. А саме, законопроекту №2458 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та законопроекту №3613 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати за житлово-комунальні послуги».

     Якщо перший законопроект знаходиться в Верховній Раді та очікує розгляду, то до законопроекту №3613 представниками Асоціації напрацювано ряд зауважень та пропозицій, про що наголосила Олена  Шамал,  авторка поправок. Пані Олена переконана, що наша спільна з надавачами комунальних послуг підтримка даного законопроекту та його схвалення,  дозволить зменшити рівень заборгованості споживачів за житлово-комунальні послуги та беззаперечно відобразиться на покращенні якості та періодичності їх надання.

  Далі представник програми ДЖЕК  пані Ольга  Богомол презентувала онлайн-платформу ДЖЕК та акцентувала увагу на можливостях управителів на порталі. Оскільки дана платформа проходить тестування, команда ДЖЕКу запропонувала  управителям-практикам  надавати свої пропозиції та зауваження для удосконалення сервісів платформи. І найголовніше, що використання даного ресурсу  для співвласників, управителів та органів місцевого самоврядування – БЕЗКОШТОВНЕ.

  Президент Асоціації  подякував всім, хто знайшов час та можливість долучитись до відеонаради та прийняти активну участь в обговоренні запропонованих питань. Також В.Ліман побажав управителям, серед яких переважна більшість є кандидатами в депутати  до місцевих  рад, успішного проведення виборчої кампанії та перемог!!!