Про підсумки проведення міжнародної конференції в рамках виставки Aqua Therm Kyiv

  18 травня в рамках виставки Aqua Therm Kyiv відбулась міжнародна конференція на тему: «Стратегічні напрямки розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні. Національна економічна стратегія до 2030 року». Організаторами заходу виступила «Асоціація управителів житла» спільно з Міністерство розвитку громад та територій України в партнерстві з проектом «Енергоефективність в житловому секторі в Україні» Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Група Світового Банку.

  Конференція відбулась за участі керівництва  Міністерства розвитку громад та територій України, народних депутатів України,  Міжнародної Асоціації Менеджменту Нерухомості(МАМН), представників органів місцевого самоврядування,  ДУ «Фонд енергоефективності» та професійної спільноти управителів.

  У вітальному слові до учасників Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов наголосив на необхідності побудови  співпраці  в житловому секторі за формулою: «Професійний управитель – відповідальний співвласник житла». Ця модель взаємодії передбачає не лише взаємні права сторін, але й їх взаємні обов’язки та зобов’язання.

  Голова правління Міжнародної Асоціації менеджменту нерухомості Вернер Меркель акцентував увагу, що “наявність кваліфікованої незалежної людини, яка буде займатися управлінням нерухомістю — це ключовий фактор успіху”.

  В ході заходу мало місце обговорення питань державної житлової політики, проблемних аспектів функціонування  сучасного ринку управління багатоквартирними будинками та окреслення шляхів їх подолання. Не залишився без уваги й досвід управління житловим фондом в ряді успішних європейських країн світу, що був представлений нашими зарубіжними колегами.

  Важливі та актуальні питання масштабної термомодернізації житлових будинків та  цифровізації процесів управління багатоквартирними будинками були винесені в окремі блоки заходу. Більш детально про хід конференції та її підсумки  читайте в наступному матеріалі.