Реалізація Державної програми з енергоефективності – шлях до зменшення рахунків за комунальні платежі

    Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман взяв участь у дискусії на тему “Заходи з підвищення енергоефективності серед вразливих споживачів”, яку організовано проектом INOGATE 3 листопада у м. Києві.

    В той час коли перед українцями постали серйозні виклики, зокрема газова криза, підвищення тарифів на комунальні платежі, проведення такого роду заходів є вкрай важливим та актуальним.

    В заході взяли участь Віце-премєр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, представники міжнародних організацій та експертного середовища.

    В ході проведення заходу обговорено ряд важливих питань, зокрема про важливість Державної програми з енергоефективності, адже це додатковий інструмент, який надає можливість підвищити комфорт в оселях, скоротити споживання енергоресурсів та у результаті – зменшити рахунки за комунальні послуги споживачам.