Розбудова ринку управління багатоквартирними будинками в Україні

    Василь Ліман, президент ГС  «Асоціація управителів житла»,  прийняв участь в засіданні  Медіа-клубу для теле-журналістів щодо розбудови ринку управителів житла в Україні.

    Спікери заходу ознайомили учасників з новими законодавчими ініціативами, імплементація та практична реалізація норм деяких, в сучасних умовах, виявляються не можливими, або потребують певного перехідного періоду.

    Єдина  думка учасників дискусії, що для побудови в Україні системи якісного управління житловим фондом та формування інституту професійного управителя європейського зразку необхідно мати державну Стратегію розвитку ринку управління багатоквартирними будинками, пріоритетом якої буде саме інформаційна політика, підвищення рівня свідомості співвласників багатоповерхівок. Вкрай важливо привести у відповідність та досягти 100 % дотримання норм законодавства та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність «Управителів» і органів місцевого самоврядування, побудувати цивілізовані, прозорі бізнес відносини «Управитель» – «Співвласники»  багатоквартирного будинку.

    Варто зазначити, що тематика управління житловими будинками цікавить та турбує тележурналістів не лише як тема репортажів, а в першу чергу як свідомого і активного співвласника багатоповерхівки.

    Сподіваємось,  що допомогли тележурналістам розібратись у досить складних питаннях і проблемах «Управителів» та черпаємо надію на плідну співпрацю з телеканалами  з висвітлення цікавих історій успіху сучасних управителів.