У Львові пройшов VІ форум Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

  Президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман взяв участь у шостому форумі ОСББ, який проходив 26-27 листопада 2015 року у Львові.

  Форум ОСББ уже став хорошою традицією і щороку збирає близько 140 учасників – голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, представників місцевої влади та виконавчих органів, вітчизняних та іноземних експертів в галузі житлового господарства та представників міжнародних організацій. Досвід п’яти попередніх Форумів довів, що платформа є ефективним інструментом для стимулювання змін в галузі житлового господарства.

  З вітальною промовою на Форумі виступили міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак. 

  У перший день Форуму учасники мали можливість опрацювати у групах рекомендації щодо ключових аспектів сфери – нові законодавчі реалії, можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках, перспективи розвитку управительських компаній, а також можливості для мешканців малоквартирних будівель у  історичній частині міст. В рамках першого дня Форуму також відбувся Бізнес-брифінг, під час якого партнери заходу представили корисні для ОСББ продукти та послуги. На другий день у форматі конференції експерти та офіційні особи обговорили найактуальніші проблеми в контексті напрацьованих у групах результатів. За підсумками Форуму, на основі напрацьованих рекомендацій буде оприлюднено резолюцію, яку буде надіслано до центральних органів влади. 

  Також в рамках Форуму відбулась досить цікава виставка «Перспективи великих житлових масивів. Проекти подальшого сталого, екологічного, соціального, економічного розвитку великих районів масової забудови в Німеччині» підготовлена за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку і посилення ролі громадських організацій».

  Василь Ліман зазначив, що проведення такого роду заходів є надзвичайно важливим, оскільки це чудова можливість для обміну досвідом між представниками ОСББ, управительських компаній, експертним середовищем та владою.