УКРГАЗБАНК покращив умови кредитування ОСББ та ЖБК на заходи з енергозбереження

    УКРГАЗБАНК, як активний учасник реалізації Урядової програми ефективного використання енергетичних ресурсів, покращив умови надання кредитів представникам ОСББ та ЖБК. Зокрема, Банком збільшено строк кредитування з 5 до 10 років, а максимальна сума кредиту збільшена з 3 млн грн до 10 млн грн.

    «Як державний банк ми вбачаємо свою соціальну відповідальність та нагальну необхідність у підтримці та активному розвитку програм з енергоефективності та енергозбереження. Банк завжди враховує потреби своїх клієнтів, саме тому нами було прийняте рішення щодо покращення умов надання таких кредитів представникам ОСББ та ЖБК. Ми маємо намір і надалі активно розвивати свій потенціал у наданні таких кредитів, що на сьогодні є одним із найважливіших завдань у подоланні енергетичної залежності держави від імпортних енергоносіїв та суттєвої економії коштів населення», – зазначив Євген Мецгер, директор департаменту малого і середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ.

    Програмою передбачена компенсація від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження в розмірі 40% від вартості обладнання та матеріалів, які були використані на енергоефективні заходи.
    Нагадаємо, УКРГАЗБАНК першим з українських банків почав реалізацію кредитування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) за Державною програмою здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

    Джерело: www.ukrgasbank.com