Управителі взяли участь в нараді Мінрегіону

  Представники Асоціації управителів житла Василь Ліман, Олена Шамал, Володимир Воробей та Ігор Полтавець взяли участь в нараді Мінрегіону, метою якої було напрацювання Правил надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі для розміщення, модернізації, експлуатаційного та технічного обслуговування технічних засобів телекомунікацій.
  Згадані правила згідно ЗУ “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” мають бути розроблені та затверджені Кабінетом Міністрів України. В зазначеній нараді також взяли участь представники телекомунікаційних компаній.
  Учасники наради обговорили спільно напрацьований проект правил, який, відповідно до регуляторного законодавства, найближчим часом буде запропоновано для громадського обговорення шляхом публікації на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Асоціація управителів житла закликає долучитися до процесу розробки всі зацікавлені сторони (ОСББ, Асоціації ОСББ, управителі, експертне середовище тощо).

  Також, Асоціація управителів житла інформує про те, що оскільки
  ЗУ “Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж” був напрацьований та прийнятий без залучення до розробки представників сфери управління житловим фондом, Асоціація готує внесення ряду змін до вказаного закону та запрошує до співпраці представників ОСББ та управителів, що не входять до складу Асоціації управителів житла.