В Києві пройшла друга Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК»

  З 7 по 9 вересня 2016 року в Національному комплексі “Експоцентр України” пройшла ІІ-га Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК», співорганізаторами якої виступили Асоціація міст України, Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація управителів житла та Асоціація «Укртеплокомуненерго».

  В урочистій церемонії відкриття заходу взяв участь президент
  ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман. Він привітав всіх присутніх, підкреслив важливість проведення такого роду заходів та побажав всім учасникам плідної та конструктивної роботи.

  Також з вітальним словом до учасників виставки звернулися президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин, президент Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» Арсентій Блащук, перший віце-президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів» Олександр Мазурчак, заступник директора з питань реформ Асоціації міст України Валерій Баранов та директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господартсва України Дмитро Корчак.

  Після офіційного відкриття, шановні гості разом з багатьма відвідувачами, оглянули виставку. На виставці були представлені 68 експонентів, які використовують кращі підходи до збереження енергоресурсів, сучасні технології й моделі управління у сфері житлово-комунального господарства.

  В рамках виставки проведено науково-практичну конференцію «Модернізація житлово-комунального господарства — основа забезпечення належного рівня якості життя та сталого розвитку громад», під час якої було піднято та обговорено ряд проблемних питань житлово-комунального господартсва.

  В ході проведення вищезгаданої конференції президент Асоціації управителів житла В.Ліман виступив з доповіддю на тему «Стан та перспективи розвитку вітчизняного ринку управління житлом», в якій окреслив проблематику ринку, коротко проаналізував законодавчу базу та озвучив основні аспекти, від яких залежатиме подальший розвиток ринку управління житловим фондом в Україні.

  Також присутні мали можливість почути доповіді представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, підприємств та установ сфери житлово-комунального господарства, громадських та наукових організацій.

  В роботі конференції взяли участь близько 300 осіб, серед яких представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівники та спеціалісти комунальних та приватних підприємств, наукових установ та профільних асоціацій.

  Також в рамках зазначеної виставки пройшла нарада з питань підготовки до опалювального сезону 2016/2017 підприємствами комунальної теплоенергетики. В зазначеній нараді взяв участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господартсва України — Е.Б. Кругляк.

  “ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК” – це особливий майданчик, на якому, протягом трьох днів, українські та зарубіжні підприємства, установи та організації презентували відвідувачам виставки вироби, матеріали, технології та послуги у сферах водопостачання, водовідведення, теплопостачання, енергозбереження, управління житловим фондом, будівництва і ремонту житла.

  По завершенню заходу всі учасники були нагороджені дипломами.