В Києві проведено семінар для фахівців сфери управління житловим фондом

    25 квітня в Києві Інститутом муніципального менеджменту проведено семінар на тему: “Підходи та вимоги до оформлення документації при різних формах управління багатоквартирними будинками”.

    В зазначеному семінарі взяли участь фахівці сфери управління житловим фондом з міста Києва та Київської області, Сум, Долини та Первомайська, також приємно відзначити що учасниками семінару були два представники органів місцевого самоврядування – Сумської та Вінницької міських рад.

    В ході проведення семінару президент Асоціації управителів житла Василь Ліман виступив з лекцією “Тенденції розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні”.

    Також спікерами семінару виступили представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, практики-управителі, фахові юристи та експерти в сфері ЖКГ, які ознайомили слухачів з основними тенденціями розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні, фінансово-економічними аспектами діяльності управителя, Європейським досвідом управління житловим фондом та інноваційними рішеннями в роботі управителя. Також спікери семінару розповіли слухачам про прийняття рішень співвласниками багатоквартирних будинків щодо вибору управителя, взаємовідносини управителя та ОСББ і багато інших важливих речей.

    По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати, що свідчать про успішне проходження курсу.