В Мелітополі відбулося засідання круглого столу

  Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман взяв участь в засіданні круглого столу «Розбудова ринку управління багатоквартирними будинками в умовах законодавчих змін. Нові договірні відносини між співвласниками, управителем та надавачами комунальних послуг», яке відбулося в м. Мелітополь Запорізької області.

  Захід пройшов за участі начальника Управління житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Світлани Старцевої, міського голови Бердянська Володимира Чепурного, заступників міських голів та інших зацікавлених осіб міст Мелітополь, Дніпрорудне, Токмак, Пологи та Василівка. Також в зазначеному заході взяли участь діючі управителі із Запоріжжя та Запорізької області.

  Під час конструктивного та професійного діалогу щодо практичної реалізації Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та інших нормативно-правових актів, було висловлено ряд пропозицій і зауважень як до самих законів, так і до проектів нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері управління багатоквартирними будинками. Приємно відзначити, що і так звані монополісти-надавачі комунальних послуг виступають за прозорі і зрозумілі взаємовідносин в багатоквартирному будинку.

    На думку учасників круглого столу, надзвичайно важливим аспектом залишається питання формування інституту відповідального власника житла,  підвищення свідомості та обізнаності громади щодо використання своїх прав та виконання  обов’язків, визначених чинним законодавством.

    Асоціація управителів житла спільно з Мінрегіоном та з іншими зацікавленими Асоціаціями й органами, націлені на постійній основі проводити виїзні регіональні “круглі столи”, семінари-практикуми, дискусійні майданчики з метою недопущення гальмування або блокування реформ у сфері управління багатоквартирними будинками та пошуку шляхів вирішення проблематики, що виникає в тих чи інших регіонах і містах.

    Асоціація управителів житла висловлює щиру вдячність за організацію заходу та гостинний прийом Мелітопольській міській раді та керівництву
  КП “Житломасив”.