В столиці пройшов семінар «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах

  26-27 квітня 2016 року у місті Києві відбувся навчальний семінар за програмою: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах». Даний семінар проведено Інститутом муніципального менеджменту.

  Семінар відкрила директор Інституту Наталія Олійник, яка оголосила про запровадження системної освітньої кампанії у сфері житлово-комунального господарства.

  Також з вітальним словом перед учасниками заходу виступив президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман, який поінформував присутніх про основні напрямки діяльності асоціації та підкреслив важливість проведення такого роду заходів на даному етапі формування вітчизняного ринку управління житловим фондом.

  Слід зазначити, що учасниками семінару були не лише представники підприємств комунальної та приватної форми власності, які здійснюють управління житловим фондом, а й представники органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

  Протягом двох днів інтенсивного навчання учасники семінару отримали від спікерів інформацію та практичні поради щодо:

  – законодавчих змін у сфері управління житлом;

  – ведення бухгалтерського обліку та оподаткування підприємств у сфері управління житловим фондом;

  – основ маркетингу у сфері управління багатоквартирними будинками;

  – технічних аспектів управління житлом;

  – практичних механізмів впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках тощо.

  Спікерами семінару виступили висококваліфіковані експерти, науковці та практики у сфері житлово-комунального господарства, управління житлом та енергоефективності.

  По завершенню заходу президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман подякував присутнім за участь у семінарі та виконав почесну місію – вручив слухачам сертифікати, які свідчать про успішне проходження курсу: «Управління багатоквартирними будинками в сучасних умовах».