В столиці відбувся семінар — практикум Інституту муніципального менеджменту

  В Києві, 02 серпня пройшов семінар-практикум за програмою: “Управління багатоквартирним будинком: нові правила та вимоги до оформлення документації”. Захід організовано та проведено Інститутом муніципального менеджменту за підтримки Асоціації управителів житла.

  У заході взяли участь керівники приватних управляючих компаній та комунальних підприємств з різних регіонів України, а також представники органів місцевого самоврядування.

  В ході проведення семінару його учасники отримали вичерпну інформацію щодо:

  – Правил проведення загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків та вимог до оформлення протоколів;

  – Правил проведення і оформлення результатів письмового опитування;
  – Порядку реєстрації протоколів в органах місцевого самоврядування;
  – Порядку проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку та оформлення конкурсних пропозицій його учасниками;
  – Цін/тарифів, які може застосовувати управитель.

  – Забезпечення споживачів пільгами та субсидіями.

  Крім висвітлення вищезазначених питань, під час семінару також відбулося дискусійне обговорення на тему: «Методом спроб і помилок: історії успіху діючих управителів». Власним досвідом у роботі за новим законодавством у сфері управління багатоквартирними будинками під час дискусії поділилися керівники підприємств — членів Асоціації управителів житла:

  1. Любов Воробець, директор ТОВ “Міський житловий центр” (м.Обухів)

  2.  Антон Крамаренко, директор ТОВ “Керуюча компанія “ДОМКОМ Бровари” (м. Бровари)

  По завершенню заходу президент ГС «Асоціація управителів житла» Василь Ліман подякував присутнім за участь в семінарі та запросив долучитися до ГС “Асоціація управителів житла”.

  Також, В.Ліман побажав учасникам семінару успіхів у їх важливій, нелегкій праці і виконав почесну місію – вручив слухачам сертифікати, які свідчать про успішне проходження курсу: «Управління багатоквартирним будинком: нові правила та вимоги до оформлення документації».