В Запоріжжі відбулася Перша регіональна конференція – «Активізація реформ у галузі ЖКГ»

  Представники Асоціації управителів житла прийняли участь у Першій регіональній конференції «АКТИВІЗАЦІЯ РЕФОРМ У ГАЛУЗІ ЖКГ», яка відбулася 16 жовтня 2015 року в м. Запоріжжя за ініціативи Запорізького ресурсного центру «КРУГ» та Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради.

  Тема конференції – «Створення конкурентного середовища у сфері управління житлом – шлях до впровадження комфортних та безпечних умов проживання громадян».

  Президент Асоціації управителів житла Василь Ліман у своєму виступі розкрив роль профільних громадських організацій у формуванні конкурентоспроможного ринку управління житлом.

  «Неспроможність державних органів належно виконувати свої функції, а саме: виконання Законів України та Державних програм реформування сфери ЖКГ, недостатнє державне фінансування галузі, зношення комунікацій та систем життєзабезпечення, відсутність прозорих відносин «споживач – виконавець послуг» та інші проблеми галузі, зумовили об’єднання небайдужих до цих та інших проблем людей у профільні громадські організації, які взяли на себе не реалізовані державою функції, а саме: підвищення рівня управління та компетенцію управителів, розроблення навчально-методичного забезпечення, створення єдиних вимог якості та безпеки ЖКГ,використання найкращого світового досвіду та його впровадження на території України, залучення інвестицій та співпраця з міжнародними фондами, підвищення престижності сфери управління багатоквартирними будинками», – зазначив Василь Ліман, президент Асоціації управителів житла.

  Окремої уваги заслуговують і виступи керівників підприємств – членів асоціації, а саме: ТОВ «ДомКом» Україна (м. Київ) та
  ТОВ «Житлокомцентр» (м. Кривий Ріг), які поділилися своїм досвідом у реалізації забезпечення співвласників багатоквартирних будинків якісними послугами з управління та утримання їх спільного майна.
   
  Участь у конференції прийняли голови вже існуючих ОСББ та ЖБК, будинкових комітетів, представники ініціативних груп зі створення ОСББ, громадських організацій, підприємств, органів місцевого самоврядування Запорізької області та експерти з інших міст України.